مطالب

7 مورد از ویژگی های کلیدی دوربین مداربسته

ویژگی های کلیدی دوربین مداربسته

در ابتدای مقاله به این نکته باید اشاره کرد استفاده از دوربین مداربسته دارای مزایای بسیاری می باشد که ما در اینجا تنها به هفت مورد کلیدی از آنها اشاره می کنیم.

ویژگی های کلیدی دوربین مداربسته

شرکت ایران امنیت علاوه بر فروش تجهیزات نظارت الکترونیکی و دزدگیر در زمینه نصب و راه اندازی نیز دارای سابقه درخشان می باشد. لطفا جهت هماهنگی بابت بازدید و مشاوره در این خصوص از این قسمت با ما در ارتباط باشد.

 

7 مورد از ویژگی های کلیدی دوربین مداربسته

آرامش خاطر

میتوان گفت تا زمانی که احساس امنیت و ایمنی دارید پس احساس خوبی هم خواهید داشت! دانستن اینکه شما یک سیستم دوربین مداربسته نصب شده توسط نصاب های حرفه ای دوربین مداربسته دارید، تا حدودی به ذهن شما را در مورد ایمنی خانواده و خانه و محل کار خود آرامش می بخشد. این یکی از بزرگترین مزایای دوربین مدار بسته است.

 

بازدارندگی و پیشگیری از وقوع جرم

در صورتی که خانه یا محل کار شما مجهز به دوربین مداربسته مجرمان و سارقین از نفوذ به خانه و سرقت از شما یا ارتکاب جرایم دیگر مانند خرابکاری و رفتارهای ضد اجتماعی و هنجارشکن منصرف می شوند. اکثر مجرمان و سارقین  گزینه های آسان را دوست دارند و به دنبال اماکنی هستند که توسط دوربین مدار بسته محافظت نمی شوند.

 

پیگرد قانونی

اگر حادثه ای در داخل یا خارج از خانه شما رخ دهد، در صورت نصب دوربین مداربسته، شانس بیشتری برای پیگرد قانونی دارید. با سیستم های دوربین مداربسته مظنونان را می توان به راحتی شناسایی کرد و فیلم های دوربین مداربسته شواهد قانع کننده ای برای دادگاه ها هستند.

نظارت از راه دور

یکی دیگر از مزایای دوربین مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری این است که به لطف سیستم های مدرن امروزی امکان نظارت از راه دور را بر روی تبلت ، کامپیوتر یا تلفن همراه از طریق یک اتصال ایمن از طریق اینترنت می دهند که می توانید از هر نقطه ای در جهان از راه دور وارد سیستم شوید و دوربین های مداربسته خود را برای فعالیت بررسی کنید.

 

بررسی و کاهش آلارم های مزاحم

برای توضیح این ویژگی به طور خلاصه اینگونه میتوان بیان کرد که وقتی یک اعلان یا تماس با تلفن همراه خود مبنی بر هشدار دریافت می کنید و اگر از خانه دور هستید، مثلاً در تعطیلات، می توانید برای مشاهده فیلم دوربین خود وارد شوید و تشخیص دهید که آیا حادثه یک زنگ هشدار اشتباه است یا خیر.

 

کاهش حق بیمه (برخی از کشورها)

در برخی از کشورها شرکت های بیمه اغلب حق بیمه شما را در صورت نصب دوربین مداربسته کاهش می دهند. ( ولی به عنوان مثال در ایران برخی از شرکت های بیمه در صورت مجهز نبودن مکان مورد نظر به سیستم حفاظتی و سیستم های دوربین مداربسته از بیمه کردن آن مکان خودداری می نمایند)

 

قیمت پایین کیفیت بالا

امروزه افزایش سرعت پیشرفت تکنولوژی و به خصوص سیستم های دوربین مداربسته منجرب به  تولید محصولاتی با کیفیت بالا همراه با قیمت مناسب گردیده و میتوان با هزینه ایی مناسب تر نسبت به گذشته محصولاتی با برند های بسیار معتبر و قیمت مقرون به صرفه و منطقی تهیه نمود.

 

شرکت ایران امنیت علاوه بر فروش تجهیزات نظارت تصویری و دزدگیر در زمینه نصب و راه اندازی نیز دارای سابقه درخشان می باشد. لطفا جهت هماهنگی بابت بازدید و مشاوره در این خصوص با ما در ارتباط باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *