روش ثبت سفارش:

روش اول: کالای مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه نمایید و در مرحله بعدی اطلاعات پستی (نام و نام خانوادگی، استان، شهر و شماره همراه) را وارد کنید.

روش دوم: برای هر محصول لینک خرید از فروشکاه باسلام ایجاد شده است که لینک آن در صفحه هر محصول قرار گرفته است و میتوانید از فروشگاه باسلام خرید خود را انجام دهید.

روش پرداخت:

درگاه پرداخت: بعد از ثبت سفارش می توانید با انتخاب یکی از درگاه های پرداخت بانکی و کلیک روی پرداخت، به درگاه اینترنتی بانک مورد نظر متصل شده و با داشتن یکی از کارتهای عضو شبکه شتاب به راحتی قادر خواهید بود به صورت آنلاین، مبلغ خرید خود را پرداخت نمایید. در این روش 9 درصد مالیات بر ارزش افروزه به رقم نهایی فاکتور برطبق قوانین کشور اضافه میگردد.

کارت به کارت: در این روش میتوانید مبلغ مالیات را از مبلغ کل فاکتور کسر نمایید و به شماره کارت معرفی شده در سایت واریز نمایید و مشخصات فیش واریزی را برای بررسی تیم پشتیبانی در قسمت مربوطه وارید نمایید. تایید سفارشات با این روش حدودا یک ساعت در ساعت های کاری زمان میبرد.

خرید از باسلام: بعداز ورود به صفحه هر محصول در فروشگاه باسلام، میتوانید سفارش خود را در فروشگاه باسلام طبق قوانین و فروشگاه باسلام ثبت و پرداخت نمایید.

تحویل کالا:

ارسال کالا با توجه به شهرستان و هماهنگی با شما مشتری عزیز انجام خواهد شد. تمامی کالا ها به 4 روش کلی ارسال توسط تیپاکس، چاپار، پست و باربری انجام میگردد.

 

پیگیری سفارش:

بعداز ثبت هر سفارش، اطلاعات برای شما مشتری عزیز ارسال میگردد. در صورت نیاز میتوانید با شماره 44092027-021 داخلی 101 سفارش خود را پیگیری نمایید.

 

انصراف و لغو سفارش:

تا 1 ساعت پس از ثبت سفارش امکان لغو سفارش وجود دارد که باید از طریق تماس با بخش پشتیبانی در ساعات اداری اقدام شود.

 

سوالات بعد از خرید:

 

بعد از خرید چگونه از ارسال کالا مطمئن شوم؟
بلافاصله بعد از خرید شماره سفارش و تاییدیه به ایمیل یا شماره همراه ارسال میگردد.

سوالات خود را چگونه بپرسیم؟
شما می توانید سوالات خود را از طریق فرم تماس با ما و یا ارتباط با واحد پشتیبانی از طریق شماره تماس مجموعه ایران امنیت مطرح نمایید.

 

شرایط موجوع کردن کالا :

 

در صورت نیاز به مرجوع کردن کالا، باید طبق ضوابط مقرر حداکثر تا 48 ساعت کاری درخواست خود را از طریق شماره 44092027 -۰۲۱ داخلی 101 اعلام و ارسال نمایید. در غیر این فروشگاه از پذیرش درخواست مرجوعی معذور می باشد.

بسته بندی کالا و خود کالا در هنگام مرجوع شدن باید کاملا سالم بوده و همانند کالای ارسالی باشد ( پلمپ آن باز نشده باشد ) ، در غیر این صورت همان کالا مجدد برای مشتری ارسال شده و هزینه برگشت مجدد آن به عهده مشتری خواهد بود.

هزینه برگشت کالا جهت اقلام مرجوعی پس از تایید واحد فنی فروشگاه طی 72 ساعت کاری واریز خواهد شد .